Kezdőlap

Írta: Monori Polgárőrség

A Hankook Tire jóvoltából- pályázat útján- az új szolgálati gépjárművünkre egyesületünk egy teljes téligumi-szettet kapott. 2015. november 03-án meghívást kaptunk a pályázat kiíróitól Zsámbékra, a Drivingcampra, ahol hivatalos sajtótájékoztatót tartottak, továbbá egy polgárőr kollégánk, -Pálfi Rudolf- részt vehetett egy vezetéstechnikai elméletiés gyakorlati tréningen is. Egyesületünket Nagy Zoltán, elnök és Pálfi Rudolf, polgárőr képviselte.

A négy modulból álló vezetéstechnikai tréningen az új szolgálati autónk a már felszerelt téli gumikkal igen jól vizsgázott. Trénerek segítségével, de önállóan, polgárőr társunk szinte profi módon teljesítette a különböző nehézségekkel felépített pályákat, így bizonyosságot szerezhetett arról is, hogy új szolgálati gépjárművünk megfelel minden elvárható igényünknek. Autónk bizonyított: biztos „társ” lesz a szolgálataink alatt! A nap záróeseményeként Pálfi Rudolf oklevelet vehetett át, amivel elismerték ügyességét, vezetési képességét. Büszkék vagyunk Rá, és gratulálunk Neki!

A kapcsolódó képgaléria itt tekinthető meg.

Kategória: