Kezdőlap

Írta: Monori Polgárőrség

2020.06.30-án Dunaföldváron rendezték meg az Országos Polgárőr Szövetség Regionális Polgárőr Napok egyikét, ahol Baranya, Pest, Somogy és Tolna delegáltjai vehettek részt. Az a megtiszteltetés érte városunkat és a Monori Polgárőr Közhasznú egyesületet, hogy Monor város „Polgárőr Város” kitüntető címet kapott. Az elismerést Süli János tárca nélküli miniszter és dr. Túrós András az OPSZ elnöke adta át ünnepélyes keretek között Darázsi Kálmánnak, Monor város polgármesterének és Nagy Zoltán elnöknek. Az elismerésért köszönet jár minden egyesületi tagnak. A monori polgárőrök harminc éve töretlenül végzik városunkban ezt az önzetlen tevékenységet! Kiemelt köszönet jár dr. Bilisics Péternek, a PMPSZ elnökének, aki a város mellett nagyban támogatja és elismeri a monori polgárőrök munkáját!

Köszönjük!

Kategória: